Emilia Matysiak z Kutna pobiegnie w półmaratonie z Damianem Michałowskim z Radia ZET

Mieszkanka Kutna, pasjonatka biegania, Emilia Matysiak już 25 września pobiegnie w Półmaratonie Wielickim w drużynie dziennikarza Radia ZET, Damiana Michałowskiego. Wcześniej, 19 września przyjedzie on do Kutna, by wspólnie z Emilią, pod okiem profesjonalnego trenera, przeprowadzić trening biegowy ulicami naszego miasta.

Emilia wzięła udział w specjalnym konkursie Radia ZET. Jego celem jest wybór drużyny, która wesprze prezentera Radia ZET w zaliczeniu Półmaratonu Wielickiego. Damian Michałowski musi stanąć na starcie długodystansowego biegu ponieważ przegrał zakład ze swoim redakcyjnym kolegą, Michałem Korościelem (program "Uważam ZET", pon.-pt po godz. 14:00 w Radiu ZET - przyp. red.). Ten ostatni wygrał zakład, bo wiosną przejechał na rowerze 500 km w 5 dni, w co wcześniej nie wierzył Michałowski.

Teraz redaktor intensywnie trenuje. Zbiera siły i ekipę Słuchaczy Radia ZET, którzy mają wesprzeć go w wykonaniu zadania. Emilia została jedną z tych osób, ponieważ jej zdjęcie przekonało dziennikarzy Radia ZET, że będzie właściwą osobą na właściwym miejscu.

- Jestem wielką pasjonatką biegania - mówi o sobie mieszkanka Kutna. - Czerpię z tego niesamowitą przyjemność, dlatego bieg z Damianem z Radia ZET traktuję jako kolejne przyjemne, biegowe wyzwanie - dodaje. 

Emilia nie tylko sobie dostarczyła moc atrakcji. Zostając laureatką tego konkursu sprawiła, że dziennikarz Radia ZET przyjedzie do Kutna, by ulicami miasta odbyć z nią trening biegowy. 19 września oboje pobiegną w Kutnie pod okiem profesjonalnego trenera. Chętni mogą dołączać do tego treningu. Radio ZET przy pl. Piłsudskiego zbuduje specjalną strefę, a Damian Michałowski będzie współprowadził z Kutna, na żywo, program Uważam ZET (od godz. 14:00).

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


9 komentarzy

Temat ID: 49140
  • by ~ xs
  • 880 dni temu

:idea:


Temat ID: 49140

Ta Pani jak dobrze pamiętam pracowała w Kauflandzie. Wielkie tak dla biegania i promocji miasta. Szkoda tylko, że gdyby nie parcie na szkło, instagram, fb itp, ludzie by nie biegali. Ważne, żeby biegać dla siebie nie na pokaz!


Temat ID: 49140
  • by ~ddd
  • 881 dni temu

no i coz tego wynika ze pobiegnie ? niech biega


Temat ID: 49140

...a raport?


Temat ID: 49140

ano niech biega kto JEJ nie da ale fakt nie ma lepszych i ciekawszych inforacji ???????/


Temat ID: 49140

ale news.....


Temat ID: 49140

Yeaaahhhh! Będzie petarda znając Emilę! Jest forma widziałem. 5!


Temat ID: 49140

No Emilka!! :):ok: będzie dobrze. Dla Ciebie półmaraton to pestka. Życzę sił i wytrwałości by dobiec do mety.


Temat ID: 49140

teraz sie słucha vox fm 90,4 lub 97.9


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*