Spółka Star Fitness z Poznania wygrała przetarg na uzyskanie zezwolenia na działalność w kutnowskiej strefie. Firma zainwestuje w naszym mieście co najmniej 8 mln zł. Zatrudnienie będzie się utrzymywało na poziomie 30 osób.

Firma Star Fitness działa w branży fitness i specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu siłowni i klubów fitness w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń.

Autor:

Te informacje oraz wiele innych można dostac w Gazecie Lokalnej Kutna i Regionu.


11 komentarzy

Temat ID: 40237

Raz tylko i odliczają minuty,czas pózniej do odrobienia.W kellogu cuchnie starym olejem,mają bzika na punkcie czystości, spi sie w motelu o słabej renomie po dwie, trzy osoby i nie placą nadgodzin w systemie czterobrygadowym. Każda nadgodzina to normalna godzina. Ostatnia rekrutacja do wyjazdu za granice była na poczatku grudnia, nie polecam.


Temat ID: 40237

[quote=~nickos]jak czesto mozna palic w waszej firmie???[/quote] ...palić ? Chyba głupa...


Temat ID: 40237

jak czesto mozna palic w waszej firmie???


Temat ID: 40237

Dosyć tego pijaru.


Temat ID: 40237
  • by ~:)
  • 1885 dni temu

Komentarze na niestety słabym poziomie. Piszą, że się otwiera firma, to ktoś pisze że tylko 30 osób zatrudni. To weź chłopie i daj pracę większej iloci osób. Piszą, że branża fitness, to koleś komentuje, że dla koksów. Byłeś kiedyś w prawdziwym klubie fitness? Ćwiczysz w ogóle? Ja tam się cieszę, ze Kutno odżywa i rośnie w potęgę :)


Temat ID: 40237

gwoli ścisłości 1,6 ha.


Temat ID: 40237

Zaledwie hektar, jak by mieli z 5ha zajac a zatrudnik 30 osób to sie zgodze, ale tak to jak najbardziejj inwestycja na plus. 30 osob to potencjalnie 90 osob które maja z czego zyc.


Temat ID: 40237

Zajmą pełno ziemi i zatrudnią 30 osób.... nie wiem czy to dobra inwestycja... może gdyby z Kutna jeszcze zatrudnili....


Temat ID: 40237

coś dla koksów ...:lol:


Temat ID: 40237

Właśnie tu jest dziwna rzecz - teoretycznie nie poinno byc jeszcze żadnych ogłoszeń, bo nawet jeszcze firma nie otrzymała zezwolenia, a jednak juz mi się w oczy rzucily pierwsze ogłoszenia. Nie pamietam gdzie, ale poszukaj - napewno ogłosili już rekrutacje.


Temat ID: 40237

można tam prace znaleźć? Wie ktoś czy jest jakaś rekrutacja?


Skomentuj...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Podany zostaje tylko do wiadomości redakcji*